Marcela Alonso

Marcela Alonso Profimedia.cz

Vnadná máma sdílí hanbaté fotografie, aby dceři zaplatila právnickou školu. Vydělává přes 400 tisíc měsíčně

Marcela Alonso z New Yorku se rozhodla v roce 2017 připojit k placené síti OnlyFans, aby své dceři pomohla zaplatit studia. S příchodem pandemie se z toho stal její jediný příjem. Marcela by ráda splatila dceřinu studentskou půjčku, která činí zhruba 1 377 000 kč.

„Vždycky jsem se snažila dceři dopřát lepší život a příležitosti, než jsem měla já. Dluhy jsou vysoké a nechci, aby ji semlely. Moje dcera je velmi nezávislá a vždy si ve škole vedla skvěle. Chci, aby mohla svobodně studovat, cokoli chce. Líbí se jí práva, takže to musím podpořit. Navíc se hodí mít v rodině právníka,“ nechala se slyšet žena.

Marcela v minulosti pracovala jako striptérka, ale před šesti lety zaměstnání nechala. Když udeřila pandemie, zůstala 7 měsíců bez práce. Volný čas využila právě k vylepšení profilu na sociální síti.

„Sdílím většinou snímky nahoře bez, a protože hovořím i španělsky, mám tak větší dosah. Hodně mě také sledují příznivci fetiše, kteří milují chodidla nebo například chtějí být ponižováni kvůli velikosti svého penisu,“ doplnila.

Dívka chce mít největší zadek na sociální síti: Zaplatila za něj přes milión, investice se jí ale mnohonásobně vrátila

Za určitou částku fanouškům zprostředkuje i video hovor. Debaty se sledujícími ji prý velmi baví. „Mám i hodně mladých sledujících, které přitahují starší, sebevědomé ženy. Spousta z nich se cítila v pandemii osaměle a já s nimi byla schopná hovořit online,“ dodala.

Ačkoliv si na síti dnes vydělává už přes 400 tisíc měsíčně, vybudovat si profil a dostat se na takovou částku ji prý stálo hodně úsilí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků