Dvojčata lady Amelia a lady Eliza na archivním snímku

Dvojčata lady Amelia a lady Eliza na archivním snímku Profimedia.cz

Nová britská obsese: Tato překrásná dvojčata jsou neteře princezny Diany

Zatímco jejich starší sestra, lady Kitty Spencer, je známou postavou vysoké britské společnosti, snímků dvojčat lady Amelie a lady Elizy je jako šafránu. Sestry se nyní nechaly zvěčnit pro britský magazín Tatler, zdobí titulní stranu březnového vydání. Číslo vzbudilo velkou pozornost a o sestrách se začalo psát jako o „nové britské obsesi“.

Snímky vznikly v Jižní Africe, která je pro dvojčata druhým domovem, vyrůstaly v Kapském Městě. Tradičním sídlem rodiny Spencerových je však už víc než 500 let zámek Althorp. Zde do svatby s princem Charlesem žila i jejich teta Diana.

Její otec je miliardář, neteř princezny Diany si ale vydělává sama. Čím?

„Je to nádherné místo. Strávily jsme tam první tři roky našich životů, jako děti jsme to místo prozkoumávaly a objevovaly. A protože jsme součástí dlouholeté tradice Spencerových, vždy to bude jeden z našich domovů,“ uvedla Eliza. p

Sestry vzpomínaly i na svou tetičku. Princeznu lidských srdcí, jak se Dianě přezdívalo, si pamatují jako „neuvěřitelně vřelou, mateřskou a milující“.

„Vždycky vynaložila úsilí, aby s námi byla v kontaktu, měla talent číst v dětských srdcích,“ řekla Eliza. V době smrti Diany sestrám bylo pět let.

Amelia a Eliza Spencerovy pro magazín Tatler

Snímky vznikly v Kapském Městě, které je jejich druhým domovem

Amelia a Eliza si nejsou podobné jen vizuálně, ale i povahově. „Máme rády stejné věci a máme i společné přátele,“ říkají.

Shodují se ale, že těmi nejlepšími jsou si vzájemně. „To se nedá srovnat s ničím jiným.“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků