Hanka Kynychová

Hanka Kynychová Foto: Instagram H.Kynychové

Hanka Kynychová opět dráždí: Své silikonové přednosti nechala vykukovat z kožichu

Oblíbená cvičitelka Hanka Kynychová (54) to v poslední době neměla jednoduché. Nedávno k ní do fitka, kde pořádá online lekce pro své klienty, vtrhla policie.

„Přišli na udání zkontrolovat, jestli tam nemám nelegálně hodiny pro veřejnost,“ svěřila se tehdy Super.cz otřesená Hanka.

A aby toho nebylo málo, zanedlouho navštívila policejní stanici znovu, tentokrát kvůli sousedovi, který její rodinu v noci obtěžoval hlukem a po stížnosti cvičitelku slovně a velmi vulgárně napadl před jejími dětmi. "Je mi to nepříjemné. Připadala jsem si jako bonzák. Ale máme strach," řekla nám.

Chmury posledních týdnů ale hodila Hanka za hlavu a s optimismem přivítala jaro, které oficiálně začalo včera. Její příznivci na sociálních sítích už dychtivě očekávali, kdy je znovu překvapí dalším dráždivým snímkem a dočkali se.

Její silikonové čtyřky oslavily 10. narozeniny: Cvičitelka Hanka Kynychová ukázala, že do dlaní se jí nevejdou

„Když jsem si před časem pořídila nový kožíšek, myslela jsem si, že už ho letos neužiju. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se první jarní den vzbudím a venku bude sníh,“ napsala si brunetka ke snímku, na kterém pózuje v zasněžené zahradě zahalená pouze do kožichu, pod kterým, jak se zdá, byla nahá.

V komentářích se začaly ihned hromadit lichotky především na její silikonem vylepšený dekolt. Někteří oceňují, že se toho Kynychová zkrátka nebojí. „Čím dál odvážnější, ale krásná,“ nechala se slyšet jedna z žen. „Já myslím, že ten kožíšek je zbytečný,“ nechal se unést bujným dekoltem i představivostí fanoušek. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků