Madison LeCroy ještě v plavkách...

Madison LeCroy ještě v plavkách... Profimedia.cz

Může za jejich partnerské problémy? Kráska, která měla mít pletky se snoubencem Jennifer Lopez, se ukázala nahoře bez

Jennifer Lopez (52) a bývalý hráč baseballu Alex Rodriguez se snaží pracovat na svém vztahu. Spekulovalo se o jejich rozchodu, ale nakonec je vše jinak, byť „nějaké problémy“ zpěvačka přiznala. Mezi ně patří to, že si na sebe snoubenci neuměli udělat čas.

Alex Rodriguez teď za Jennifer Lopez přiletěl do Dominikánské republiky, kde pracuje, a snaží se jí být nablízku. Spekulovalo se o tom, že se Lopez nelíbilo, že její snoubenec prostřednictvím zpráv flirtoval s televizní reality hvězdičkou Madison LeCroy. Mluvilo se dokonce o milostném poměru.

Na rozchod to zatím nevypadá: Jennifer Lopez pracuje na vztahu s partnerem v Dominikáně. Co bude se svatbou?

Ať už pravda jakákoliv, Madison se momentálně sluní na Bahamách a Rodriguez slepuje vztah s Jennifer v Dominikánské republice. Madison před fotografy ukázala postavičku v plavkách a na jednom ze záběrů se odhalila i nahoře bez.

I celebritám je z pandemie úzko: Jennifer Lopez podstoupila se snoubencem terapie

Jennifer Lopez ale na ni, zdá se, žárlit nemusí, protože její snoubenec evidentně vztah ukončit nechce. Dvojice se zasnoubila na jaře 2019 a plánovala svatbu na následující rok. Plány jim ovšem překazila pandemie koronaviru a od té doby vstup do svazku manželského neustále odsunují. Zpěvačka přiznala, že v průběhu pandemie také vyhledali partnerskou poradnu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků