Princ William a vévodkyně Kate

Princ William a vévodkyně Kate Profimedia.cz

Jste fanoušky vévodkyně Kate? Tohle je jeden z triků, díky kterým ji obdivují lidé po celém světě

O tom, že je vévodkyně Kate (40) módní ikonou a inspirací mnoha žen po celém světě, není pochyb. Ostatně její šatník je jedním z důvodů, proč ji fanoušci milují. Kromě vkusu je za tím podle stylistů i to, že oděvy vždy volí s respektem k místu či příležitosti, na niž je obléká

Podle stylisty Lucase Armitageho je móda pro vévodkyni z Cambridge způsobem, jak ukázat, že své povinnosti bere velmi vážně. Jeho kolegyně Susie Hasler souhlasí a dodává, že Kate svými kousky zároveň vyjadřuje sounáležitost s lidmi. „Kate používá krásný stylingový trik - pomocí svého oblečení a doplňků říká ‚jsme jednotní‘ a lidé na to slyší a vítají to.“

Pozitivně fanoušci vnímají i to, že vévodkyně nosí oblečení z konfekce dostupné široké veřejnosti (a poté, co se v něm objeví, vždy beznadějně vyprodané) a že kousky obléká opakovaně.

Hluboký zármutek a šok. Co se dělo po odvysílání třaskavého interview Meghan s Oprah v královském paláci?

Zatím posledním outfitem, ve kterém se Kate objevila a jejž stylisté komentovali, bylo zelené sako a řetízek s přívěskem ve tvaru čtyřlístku, v nichž usedla před počítač, aby do Irska popřála ke Dni sv. Patrika.

Nezklamala: Smaragdový ostrov, jak se zemi přezdívá, ctila jak barvou (stejně tak její manžel, princ William), tak symbolem na řetízku. Sako navíc bylo z módního řetězce za 1850 Kč. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků