Lenny Kravitz

Lenny Kravitz Profimedia.cz

Otvírají takhle kokos všichni tátové? Tato fotka Lennyho Kravitze vzbudila pozornost nejen jeho dcery

Bůh žehnej sociálním sítím! Bez nich bychom totiž přišli o polonahého Lennyho Kravitze, jak otvírá kokos. A to je podívaná, která by vám neměla uniknout. Šestapadesátiletý rocker se podělil na Instagramu o snímek nahoře bez a fanoušci a celebrity nepřestávají žasnout.

„56? Kde jako?“ nemohla uvěřit svým očím jedna z fanynek. „Bože můj, moje srdce,“ kolabovala další. „Život je skvělý,“ pochvaloval si další sledující. „Kokosy jsou nejspíš dobré pro tělo,“ zamyslela se jiná z fanynek.

Mezi nekonečným množstvím pochvalných komentářů se ovšem neztratily ani ty od slavných osobností. „Můj cíl je být jako ty,“ nechal se slyšet Jaden Smith, syn Willa Smithe, a vysloužil si nespočet lajků.

Lenny Kravitz sdílel fotku s manželem své ex. Fanoušky dostal i komentář

„Bože, smiluj se,“ komentovala zase modelka Naomi Campbell (52). Korunu tomu ovšem nasadila zpěvákova dcera Zoë Kravitz (33). „Otvírají takhle kokos všichni tátové? Ptám se pro kamaráda.“

Faktem je, že u Lennyho jako by se čas zastavil. S přibývajícím věkem vypadá snad čím dál lépe a jeho svaly působí jako vytesané z kamene. Jestli jsou za jeho figurou kokosy, nezbývá než doufat, že bude tento zázračný druh dostupný i u nás. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků