Týnuš Třešničková

Týnuš Třešničková Foto: Archiv T. Třešničkové

Popálená blogerka Týnuš Třešničková po rozchodu vrací úder! Tohle řekla na adresu expartnera

Jedna z nejúspěšnějších českých blogerek Týnuš Třešničková (26) potvrdila Super.cz rozchod s expartnerem Ladislavem. Ten na ní poté nenechal nit suchou a veřejně o ní promluvil jako o pokryteckém zlém člověku, kterého už v životě nechce vidět. Dokonce tvrdí, že ho hned při první příležitosti podvedla.

Co na nařčení říká sama Týnuš? Podle informací Super.cz to byla ona, kdo vztah ukončil. Ladislav "kopačky" zřejmě neunesl, a proto ten drsný útok na blogerku, která si kvůli popálení v turecké restauraci předloni prošla peklem.

Týnuš Třešničková se rozešla s partnerem. Ten na ní nenechal nit suchou! "Zlý, povrchní člověk, co mě podváděl," řekl drsně

"Jsem z jeho slov hodně překvapená. Byla jsem k němu slušná, vše jsme si vyříkali. Chtěl vztah stále udržovat, i když z mé strany tam už nic nebylo," řekla Super.cz Týnuš. "Vystěhovala jsem ho ze svého bytu a řekla, že už se nechci vidět. Poté začal dělat tohle divadlo. Ani nechci zveřejňovat ty ošklivé nadávky a vyhrožování, které mi psal. Nebudu se snižovat na jeho úroveň," upřesnila blogerka. "Jsem tak ráda, že už je konec," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků