Týnuš Třešničková s dnes již bývalým partnerem

Týnuš Třešničková s dnes již bývalým partnerem Foto: Intagram T.Třešničkové

Týnuš Třešničková se rozešla s partnerem. Ten na ní nenechal nit suchou! „Zlý, povrchní člověk, co mě podváděl,“ řekl drsně

Na začátku vztahu se blogerka Týnuš Třešničková (26), vlastním jménem Kristýna Třešňáková, pochlubila novou láskou. S přítelem Ladislavem dokonce plánovali společné bydlení. Nyní je ale velké lásce konec. S partnerem se rozešla. "Jsem ráda, že už je konec. Ano, s bývalým partnerem jsme se rozešli," potvrdila Super.cz Týnuš.

Ten ale rozchod neunesl a na krásné Týnuš nenechal nit suchou. "Sice jsme tvořili hezký pár a měli se rádi, ale radši si přeji, abych Týnuš nikdy v životě nepotkal. Tři měsíce jsem jí dělal fotografa a vymýšlel program, aby jí nepadali sledující. Pomohl jí přečkat těžké chvíle. Tenhle člověk má rád jenom sám sebe a všechno přepočítává jen na peníze, myslel jsem, že ji trošku napravím," říká drsně dnes již bývalý partner Týnuš.

Popálená blogerka Třešničková je zamilovaná až po uši. Ve hře je i společné bydlení

"Ona vlastně nenávidí lidi. Strašně zlej člověk, možná je to kvůli té nehodě, nevím. A netuším, co pořád vymýšlí s tím bytem, když jí ještě ani neschválili hypotéku. Je strašně povrchní, strašná šaškárna. A romantika? Ten člověk mě podvedl hned při první příležitosti," dodal drsně Ladislav, který podle známých páru opravdu rozchod neunesl. Byla to totiž právě blogerka, která vztah ukončila. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků