Terezie Kovalová Super.cz

Hudebnice, která fotila i spodní prádlo, má nový džob: Krásná blondýnka rozváží psí granule

Pracovních novinek od podzimu, kdy jsme se potkali kvůli pohádkovému videoklipu, který natočila s Leškem Wronkou (62), krásná violoncellistka Terezie Kovalová (33) moc neměla. "Všichni omezili svoji činnost a i to dnešní natáčení hudby k filmu Gump se několikrát posouvalo," řekla Super.cz.

I ona, stejně jako řada jejích kolegů z branže, si našla nový džob, který nemá s hudbou nic společného. "Začala jsem to dělat i proto, aby mi nehráblo. Dělám takovou holku pro všechno pro firmu, která dělá prémiové žrádlo pro psy, což je vlastně tematické k tomu dnešnímu natáčení, když hudba je k filmu o psovi," smála se.

Krásná česká violoncellistka šla opět do prádla. Novomanžel jí to po svatbě nezakázal

"Dělám hlavně závozníka, protože mi chybí ježdění v autě. Vozím po logistických parcích. Je to docela legrace, protože jsem sice z primárně mužského světa, ale tady je mužů opravdu převaha. Jsem ale mile překvapená, kolik je mezi závozníky džentlmenů," vyprávěla.

Bavili jsme se samozřejmě i o psí tematice, když jsme se sešli u dokončovacích prací snímku o psím tulákovi. I Terezie má se psem z útulku zkušenost.

Marek Ztracený napsal píseň do filmu o psím tulákovi za 12 minut: Sám už shání pejska pro syna

"Jsem pejskař tělem i duší a fascinuje mě, jaké osudy s pejsky můžeme zažívat. Můj první pejsek byl z útulku a byl týraný. Dokonce ho zmlátili i policisti, takže jsme si s ním dost užili. Naučilo mě to, jak krásná ta psí povaha je. I když zažil taková příkoří, tak se nebál, a po pár letech přestal útočit i na ty policisty. Na psech je krásné, jak umí zapomínat na to špatné a stále chtějí dávat tu lásku, kterou v sobě mají," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků