Jaroslava Obermaierová

Jaroslava Obermaierová Herminapress

Koronavirem prošla bez příznaků a bez komplikací je i po očkování: Jak se hvězda Ulice po vakcíně cítí?

Jak jsme již informovali, Jaroslava Obermaierová (75) má za sebou očkování proti nemoci covid-19. Koncem minulého týdne byla oblíbená herečka ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady naočkována první dávkou, druhou dostane během měsíce. Pro Super.cz představitelka Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice sdělila, zda se po očkování dostavily nějaké bolesti nebo jiné komplikace.

„Cítím se dobře, žádné nežádoucí reakce jsem na sobě nepociťovala. Trochu jsem byla večer unavená, ale možná to bylo spíš po celodenním lítání po Praze, kterému už jsem díky životu na vesnici odvykla. Ani ruka, ani místo kolem vpichu mě nebolely, děkuji vám za optání,“ svěřila Super.cz herečka, která si koronavirem prošla loni na podzim, a to bez příznaků.

Pár dní po registraci už má očkování za sebou: S hvězdou Ulice jsme byli na vakcíně proti covidu

„Mám radost, že už mám první očkování úspěšně za sebou. Už se těším, až budu mít naočkovanou i druhou dávku vakcíny a budu mít od koronaviru na dlouhou dobu klid. Za svůj život jsem byla tolikrát očkovaná, že už si ani nepamatuji proti čemu všemu, proto jsem toto očkování přijala s otevřenou náručí a ani vteřinu jsem nepřemýšlela, že bych se očkovat nedala,“ dozvěděli jsme se od představitelky Vilmy Nyklové z Ulice.

Už několik let bydlí herečka nedaleko Zruče nad Sázavou a do Prahy dojíždí jen za prací. „Věřím, že se snad už brzy začne život vracet do normálu, už to trvá dlouho. Abychom mohli zase začít hrát v Divadle Broadway mé oblíbené muzikály Mýdlový princ a Kvítek mandragory," svěřila se herečka.

Hvězda Ulice dabovala německé porno. Za těch 5 tisíc jsem to vydržela, vzpomíná herečka

„Abychom mohli posedět v restauraci, jezdit na výlety, v klidu přijímat návštěvy nebo odletět na dovolenou k moři, to všechno mi moc chybí. Přeci jen jsem za ty roky zvyklá na diváky, na kamarády v divadle, prostě na společnost. Už teď se těším na holky u nás v divadle,” dodala závěrem herečka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků