Sousedé Harryho a Meghan prodávají sídlo v Montecitu.

Sousedé Harryho a Meghan prodávají sídlo v Montecitu. Profimedia.cz

Bydlení vedle nejsledovanějšího páru světa: Nahlédněte do honosného sídla sousedů Harryho a Meghan

Na realitním trhu se objevila nabídka jako dělaná pro skalní fanoušky vévody a vévodkyně ze Sussexu. Tedy z řad těch nejmovitějších. Honosné sídlo sousedící s domem Harryho (37) a Meghan (40) v kalifornském Montecitu je na prodej. Cena je astronomických 22,5 miliónů amerických dolarů, tedy asi 495 mil. Kč.

První slova z Buckinghamského paláce. Jak královna reagovala na kontroverzní rozhovor prince Harryho a Meghan?

Jde pochopitelně o prémiové bydlení, které nabízí mimo jiné sedm ložnic a třináct koupelen, také posilovnu nebo zimní zahradu. Pozemek se rozprostírá na víc než dvou hektarech a nechybí na něm bazén, terasa, ale také citrusová zahrada, potok, můstky, dva samostatné domy pro hosty, podzemní garáž pro osm vozů a další vymoženosti.

Harry a Meghan jsou po rozhovoru s Oprah Winfrey, v němž se mluvilo o údajném rasismu v paláci, sebevražedných myšlenkách nebo vztahu Meghan s Kate, zřejmě nejsledovanějším párem světa. Názory na interview se různí, někteří Meghan tleskají, jiní ji tvrdě kritizují.

Odstřihli mě od příjmů a sebrali mi ochranku. Bez matčiných peněz bych nezajistil bezpečí své rodiny, přiznal Harry

Do druhé skupiny patří např. známý britský moderátor Piers Morgan, který vévodkyni nepřímo označil za lhářku. V televizním pořadu Good Morning Britain následně skončil. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků