Veronika Šmídová randí se známým cyklistou. Super.cz

Další krásný pár na scéně: Jedna z nejpůvabnějších Češek randí se známým sportovcem

Pátá nejkrásnější Češka letošního roku má nového partnera. Miss Intercontinental Czech Republic Veronika Šmídová se přidala k "misskám", které si po svém triumfu našli sportovce. Veronika randí s profesionálním cyklistou Petrem Kelemenem.

"Je to čerstvá záležitost. Oslovil mě po Miss přes sociální sítě. Vyšlo to. Zjistili jsme, že se známe delší dobu přes sport, který dělá," řekla Super.cz Veronika.

Již 10 dní je sexy misska zavřená v karanténě v Thajsku. Zákaz vycházení z pokoje, neotevíratelná okna a vydýchaný vzduch

"Vlastně jsem se ho trošku rozhodla poznat i kvůli rodičům. Zjistila jsem si, že to je cyklista, já pocházím z cyklistické rodiny, a tak jsem se tomu rozhodla dát šanci," směje se.

S přítelem se nedávno přestěhovali do Prahy. A hned je potkala velmi nemilá záležitost. "Přestěhovali jsme se do Prahy a partnerovi ukradli týmové kolo za více jak čtvrt miliónu korun. Kola byla jen dvě v České republice, jsou velmi těžce prodejná, ale najít zloděje a získat kolo zpět je zřejmě nereálné," dodala smutně modelka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků