Jaroslava Obermaierová

Jaroslava Obermaierová Michaela Feuereislová

Pár dní po registraci už má očkování za sebou: S hvězdou Ulice jsme byli na vakcíně proti covidu

Je to pár dní, co se herečka Jaroslava Obermaierová (77) registrovala na vakcínu proti covidu. Nemocí si prošla v loňském roce, naštěstí s lehčím průběhem. Když přišla možnost jít na očkování, protože již spadá do skupiny obyvatel 70+, neváhala ani vteřinu. Redakce Super.cz hvězdu seriálu Ulice na očkování dokonce doprovodila.

„Musím říct, že jsem byla taková lehce nervózní. Ne ale z očkování, jen jsem měla dnes nabitý program už od rána. Točila jsem několik obrazů do seriálu Ulice, potom jsem šla na úřad zažádat si o novou občanku, protože mi ta současná propadá, no a k večeru jsem šla na očkování proti covidu,“ svěřila se Super.cz herečka.

Obermaierová zhubla o konfekční velikost: Recept od drbny z Ulice ale nechcete. Mohou za to deprese a nechutenství

„Jsem moc ráda, že už mám první dávku za sebou, teda vlastně v sobě. Na natáčení Ulice nás pravidelně testují, takže jsem věděla, že jsem negativní a mohu být naočkována,“ řekla nám představitelka Vilmy Nyklové, která nešla na očkování do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady sama, doprovod jí dělal kolega z divadla.

„S registrací mi pomohl můj kamarád Ota, který mi zarezervoval i dnešní termín, a do očkovacího centra vinohradské nemocnice mě doprovodil letitý kamarád a kolega z Divadla Broadway, kde spolu hrajeme v muzikálu Kvítek mandragory, Ruda Kubík. Je skvělé mít přátele, na které se můžete kdykoli spolehnout,“ svěřila se herečka, která se po vakcíně cítila dobře.

Hvězda Ulice dabovala německé porno. Za těch 5 tisíc jsem to vydržela, vzpomíná herečka

„Očkování proběhlo v rychlosti, chvíli jsem čekala, jestli se mi neudělá špatně, ale naštěstí neudělalo a mohla jsem odjet domů. Cítím se dobře a vůbec to nebolelo,“ řekla herečka, která z Prahy jela zpět na svou chalupu, kterou v posledních měsících vyměnila za pražský byt. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků