Denisa

Denisa Foto: Archiv D. Spergerové

Již 10 dní je sexy misska zavřená v karanténě v Thajsku. Zákaz vycházení z pokoje, neotevíratelná okna a vydýchaný vzduch

Již deset dní je v karanténě v Thajsku loňská vítězka Miss Czech Republic Denisa Spergerová (20). Ta odcestovala do Bangkoku reprezentovat Českou republiku na jednu z největších světových soutěží Miss Grand International. První dva týdny však musí být sama zavřená v hotelovém pokoji bez možnosti vycházení. Nemá balkón, okna nejdou otevírat.

"Okna jsou na pevno a nedají se otevřít. Je tu hrozné dusno, špatný vzduch, v podstatě mám neustále zapnutou klimatizaci, aby se mi lépe dýchalo," řekla Super.cz Denisa.

Obří výstřih v korzetu, rozparek až k pasu! Tyhle zatraceně sexy šaty na české královně krásy nikdo nepřehlédne

"První dny pro mě byly velmi těžké, co se týče časového posunu, byla jsem velmi unavená a měla jsem problém se spánkem. Karanténa je po psychické stránce náročná. Snažím se zabavit cvičením, natáčením různých videí, plnění úkolů od organizace, focením a zdokonalováním angličtiny. Už mi zbývá pár dní a moc se tším na setkání s ostatními delegátkami, organizací Miss Grand, a také na oficiální program a zahájení, které bude 15. března," dodala Spergerová, která patří mezi horké favoritky. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků