Lady Gaga a Adam Driver během natáčení filmu House of Gucci.

Lady Gaga a Adam Driver během natáčení filmu House of Gucci. Profimedia.cz

Režisér Vetřelce a Gladiátora spolupracuje s Lady Gaga: Takhle to pěvecké ikoně sekne v nové filmové roli

Lady Gaga (37) získala roli „černé vdovy“ Patrizie Reggiani v novém biografickém snímku o zavražděném Mauriziu Guccim (✝46), vnukovi zakladatele značky Gucci.

Tento film režíruje slavný Ridley Scott, který má na svědomí Vetřelce, Gladiátora, Marťana, Thelmu a Luisu, Amerického gangstera či Černý jestřáb sestřelen. Za čtyři z nich byl nominován na Oscara za nejlepší režii. Snímek s názvem House of Gucci se nyní natáčí v Itálii, odkud také pochází snímek, který sdílela zpěvačka a herečka na svém instagramovém profilu.

Spolu s Adamem Driverem, který hraje Maurizia Gucciho, se vyfotili v jednom z filmových kostýmů a snímkem jako by přenesli do doby devadesátek minulého století.

Lady Gaga se na pódiu neubránila slzám. Dojemně vzdala hold svému hereckému kolegovi

Patrizia Reggiani je bývalá manželka Maurizia, která byla odsouzena na 29 let vězení za objednávku vraždy exmanžela v roce 1995. Za vraždu tehdy zaplatila 300 tisíc eur (necelých 8 miliónů korun), a to deset let poté, co ji Maurizio opustil kvůli mladší ženě. Nechtěla se totiž dělit, kdyby náhodou došlo k další svatbě, a chtěla, aby její dcery dostaly, co si zaslouží. Ve vězení strávila 18 let a nyní pobírá vysoké výživné, které si se svým ex domluvila dva roky před jeho smrtí.

Ve filmu se mají také objevit herci Al Pacino, Jared Leto, Jack Huston i Jeremy Irons. Film má být uveden 24. listopadu v USA. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků