Kylie Minogue s Paulem Solomonsem

Kylie Minogue s Paulem Solomonsem Profimedia.cz

Že by se tajně vdala? Kylie Minogue (52) se podělila o fotky v bílém a fanoušci jí gratulují

Už několik měsíců se spekuluje, že Kylie Minogue (53) a Paul Solomons chystají tajnou veselku. Zásnuby nejprve propálila v rozhovoru přítelkyně páru, herečka Billie Piper, pak je potvrdila i Paulova matka.

Kylie se nyní pochlubila na svém instagramovém účtu dvěma detaily krásných bílých šatů od Valentina a pugétem žlutých růží. Mohlo jít pochopitelně pouze o nějaké focení, ale fanoušci už jí v komentářích začali gratulovat.

„Bože, ty ses vdala?“ ptala se většina sledujících. „Gratulujeme!“ přáli jiní. „Vypadá to, že se vdala. Hodně štěstí,“ vzkazovali své oblíbenkyni.

Kylie a Paul se minulý měsíc odebrali k protinožcům a hojně se diskutovalo, že chystají malou a soukromou svatbu v Melbourne. Kylie si vždy přála vdát se v tomto městě a v průběhu let se tím netajila. Má tam ostatně rodiče, kteří nemohou moc cestovat.

Naposledy je spolu vyfotili před šesti lety: Kylie Minogue se sešla se slavnou sestrou. Bylo to kvůli chystané svatbě?

Před pár týdny zpěvačku vyfotili, jak nakupuje se sestrou Dannii. Šušká se, že jí má jít za svědkyni. S výkonným ředitelem britského magazínu GQ randí zpěvačka od roku 2018, a přestože jeho matka Gloria zásnuby propálila, zpěvačka je britskému tisku popřela.

Kylie doposud nikdy k oltáři nešla. Jednou byla zasnoubená s hercem Joshuou Sassem. V té době mu bylo 28, jí 47. Rozešli se ovšem rok po zasnoubení

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků