Harry s Meghan promluvili o synkovi Archiem.

Harry s Meghan promluvili o synkovi Archiem. Profimedia.cz

Promlouvá skrz Archieho Diana? Z oblíbených slov syna Harryho a Meghan fanoušky mrazí

Slzy, citové výlevy, dramatická prohlášení, ale také radost a nadšení. To vše mohli zažít diváci při sledování rozhovoru prince Harryho (38) a vévodkyně Meghan (41) s Oprah Winfrey. Hvězdný pár vypustil do světa pár „bomb“, ale také prozradil, že čekají holčičku, nebo jak se má jejich syn Archie.

Archiemu budou v květnu dva roky, a podle všeho se má čile k světu. Několik dní před očekávaným rozhovorem Harry prásknul moderátorovi Jamesi Cordenovi, že synovo první slovo bylo krokodýl. Nyní prozradili, co syn rád opakuje v poslední době.

Princ Harry překvapil detaily o své rodině: Co bylo Archieho první slovo a jak tráví čas v jejich novém domově?

„Pořád si něco jede, ale v posledních týdnech je to slovo hydratovat, což je trochu hysterické,“ smála se Meghan. „Ale kdykoliv někdo opouští dům, říká mu ´Jeď opatrně´,“ doplnil manželku Harry a dojal většinu diváků.

Fanoušci začali na sociálních sítích okamžitě debatovat, že to má jistě jakousi duchovní spojitost se smrtí Harryho matky, princezny Diany (✝36), která zahynula při autonehodě v Paříži 31. srpna 1997. Archie je pochopitelně příliš malý, než aby něco takového chápal, někteří však věří, že skrze batole tímto způsobem promlouvá Diana.

„Při ´jeď opatrně´ jsem úplně cítila Dianu,“ napsala sledující na Twitteru. „Z Archieho oblíbených slov mám husí kůži,“ přisadila další. „Cítil jsem to, Diana promlouvá skrze Archieho,“ rozvíjel teorie další fanoušek.

Meghan s Harrym čekají holčičku a sázkaři už vypisují kurzy na jména: Která jsou podle nich ve hře?

Vévoda také popsal, jak se synem tráví čas v jejich nové domovině. „Nejlepší je, že ho můžu strčit do sedačky na kole a projet se s ním, což je něco, co jsem jako malý nikdy dělat nemohl. Mává u toho ručičkami a užívá si to. A pořád něco žvatlá: ´Palmy, dům´, cokoliv,“ popsal dojatý tatínek. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků