Iris Law

Iris Law Profimedia.cz

Herec Jude Law má opravdu krásnou dceru: Takhle se Iris odhalila v krajkovém prádle

Herec Jude Law má šest dětí a jeho nejstarší dcera Iris z manželství s herečkou Sadie Frost se vydala do světa modelingu. A že zdědila krásu po rodičích, je znát hned na první pohled.

Dvacetiletá Iris nedávno nafotila set snímků v krajkovém prádle. Oblékla na sebe luxusní kousky značky La Perla za stovky liber. Každopádně jí to v nich slušelo, jak se sami můžete přesvědčit níže.

Kromě modelingu už také vstupuje, jako její starší bratr Rafferty, do světa filmu. Svůj debut předvede v televizní sérii o skupině Sex Pistols, kterou natáčí oscarový režisér Danny Boyle. V seriálu by se měla objevit také Maisie Williams ze Hry o trůny, nebo Thomas Brodie-Sangster, který se proslavil jako zamilovaný chlapec v Lásce Nebeské a naposledy zazářil v oceňovaném seriálu Dámský gambit.

Navždy budu pro lidi ten malý kluk z Lásky nebeské, přiznává slavný herec: Neleze mu to už trochu na nervy?

Minisérie vychází z autobiografické knihy Lonely Boy: Tales form a Sex Pistol od kytaristy Steva Jonese z roku 2018. „Představte si, že spadnete do světa seriálů jako Koruna nebo Downtown Abbey a začnete se svými kamarády řvát svoje písničky a svůj vztek směrem ke všemu, co tyhle lidi reprezentují,“ uvedl režisér Boyle pro magazín Variety.

„Je to totiž zásadní moment, kdy se britská společnost a kultura navždy změnily. Zásadní zvrat pro význam kultury z ulice, která se stala pódiem pro běžné mladé lidi, kde začali ventilovat svůj vztek a taky módu. Každý na ně musel koukat a každý je slyšel. Lidé se jich buď báli, nebo je začali napodobovat,“ upřesnil režisér, který natočil oscarový snímek Milionář z chatrče.

Iris Law si zahraje módní ikonu londýnského punku Soo Lucas, známou jako Soo Catwoman. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků