Toyah Willcox

Toyah Willcox Profimedia.cz

Průhledná košile a prsa přelepená páskou: Britská zpěvačka (62) takhle vyjádřila podporu Britney Spears

Během lockdownů se britská zpěvačka Tonyah Willcox (62) a její manžel ozývají fanouškům pravidelně ze své kuchyně. Dopřávají jim hudební produkci ve speciálním aranžmá.

V jednom z videí se Tonyah oblékla obzvlášť sexy, když na sebe hodila průhlednou černou košili a nevzala si podprsenku. Aby bylo video vhodné pro sociální sítě, přelepila si bradavky černou páskou.

Svým outfitem oslavovala a vyjadřovala podporu Britney Spears. Zazpívala totiž její písničku Toxic, v jejímž klipu se tehdy popová princezna ukázala v síťovaném overalu s pár diamanty. Během své produkce Tonyah i její manžel Robert vytáhli tabulku s nápisem „Milujeme tě Britney“ a celé video zaštítili hashtagem Free Britney, který dlouhodobě koluje po sociálních sítích na podporu osamostatnění se zpěvačky od opatrovnictví jejího otce.

Britney Spears si své příspěvky tvoří sama, nikdo jí nic nepodsouvá, ohradila se proti hejtům zpěvaččina mediální poradkyně

Tonya Willcox se pohybuje v hudebním světě už přes 40 let. Za svou kariéru vydala 20 alb, objevila se v deseti filmech, a dokonce uváděla několik televizních show. Začínala ve skupině Toyah a svou sólo kariéru započala v půlce osmdesátých let. Mezi její největší hity patří písně It’s a Mystery, Thunder in the Mountains a I Want to Be Free. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků