A.N.D.U.L.A Super.cz

Instagramová hvězda A.N.D.U.L.A promluvila o návratu k otci svého syna! V těhotenství ho opustila kvůli nevěře

Instagramová hvězda Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A v prosinci na dovolené v Dominikánské republice přiznala, že se vrátila k otci svého syna Patrika Františkovi. S tím se rozešla před více než dvěma roky v těhotenství kvůli jeho nevěrám, o kterých se nebála informovat své fanoušky na sociální síti.

Nyní je mezi nimi opět všechno v pořádku. "Když jsem veřejně kdysi opouštěla Františka, cítila jsem to tak. I kdybys mi uřízla nohu, přísahala bych, že bych se k němu v tu chvíli nevrátila," řekla Super.cz s úsměvem Aneta.

Prozradila, jak návrat probíhal. "Byly situace, kdy se člověk cítí sám a on tady pro mě byl. Byli jsme si oporou navzájem. Choval se k nám hezky, je skvělý táta. Ale ještě nedávno jsem si myslela, že to nedám. Pak jsme si promluvili, řekli jsme si, že na to zkusíme zapomenout," prozrazuje.

"Jsem v pohodě, beru ten vztah už úplně jinak, je to fajn, je to hezký, ale moc nepřemýšlím nad svými pocity. Užívám si to, dokud to je. Pokud to nebude, nezblázním se z toho. Nikdo nemáme kontrolu nad tím druhým. Paradoxně nyní se karty otočily. On se ptá, co dělám, kde jsem byla, jestli mi někdo nepíše," popisuje instagramerka.

Hvězda Instagramu A.N.D.U.L.A po zkušenosti s prací ve farmaceutické firmě: Tohle vzkazuje k očkování proti covidu!

Sama dobře ví, že sociální sítě fungují i jako seznamka. "Tady je to jak katalog, líbí nelíbí, jdeš dál. Já jsem ale romantik, co si představuje, že mě gentleman v obleku srazí na ulici, rozhodí mi papíry, pak se dáme do řeči a vznikne obrovská láska. Kdy doufáš, že vyhraješ v loterii, ale nesázíš," dodala s úsměvem A.N.D.U.L.A. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků