Jak Harry s Meghan dcerku pojmenují?

Jak Harry s Meghan dcerku pojmenují? Profimedia.cz

Meghan s Harrym čekají holčičku a sázkaři už vypisují kurzy na jména: Která jsou podle nich ve hře?

Sotva se Harry (38) s Meghan (41) stihli pochlubit, že čekají holčičku, fanoušci už rozjeli vášnivé debaty ohledně jména, které jí vyberou. Většina tipuje, že vzdají hold princově zesnulé matce, a pojmenují dceru Diana.

Na Dianu už vypsali nejvyšší kurzy i britští sázkaři. Dianě dávají šance 4:1. Stejně vysoké však dávají i jménu Alexandra. Jeden z fanoušků dokonce na Twitteru tipnul, že holčička ponese jméno Alexandra Diana Mountbatten Windsor. Většina se však přikláněla jednoduše k Dianě.

„Co víc bych si mohl přát?“ Princ Harry s velkou radostí oznámil pohlaví očekávaného potomka

Mezi dalšími jmény, na která jsou poměrně vysoké kurzy, jsou Florence, Amelia, Arabella, Grace, Lily, Elizabeth, Alice nebo třeba Clementine či Victoria. Šance 100:1 pak dávají jménu Oprah, což je spíš pro zasmání.

Z holčičky nebude princezna, ale bude jí náležet titul „lady“. Pokud se narodí v USA získá automaticky americké občanství. Díky otci pak bude mít i britské.

Zprávu o tom, že budou mít dceru, zveřejnili během hojně medializovaného rozhovoru s Oprah Winfrey. Manželský pár neskrýval nadšení, především vévoda se opravdu velmi radoval.

Svět se rozplývá nad snímkem, jímž Harry s Meghan oznámili těhotenství: Jaký význam mají šaty, které vévodkyně oblékla?

„Bude to holka, jo! Jsme vděční, ať už by to bylo cokoli. Ale mít kluka a pak holku, říkám si, co víc bych si mohl přát? Teď jsme čtyřčlenná rodina se dvěma psy,“ nechal se slyšet. 

Jak si myslíte, že Harry s Meghan dceru pojmenují?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků