Gal Gadot

Gal Gadot Foto: Tiffany & Co.

Wonder Woman bílá prostě sluší. Nádherná herečka podpořila svou krásu diamanty za statisíce

Předminulou neděli na udílení Zlatých glóbů na sebe Gal Gadot upoutala pozornost sněhobílými koktejlkami áčkového střihu, díky kterým rozpoutala spekulace o svém těhotenství. Ty hollywoodská kráska následně potvrdila.

Během uplynulé neděle večer proběhlo v americkém Los Angeles další předávání, tentokrát udílení cen amerických filmových kritiků, Critics´ Choice Awards. Když vyhlašovala cenu za nejlepší snímek, kterou si odnesl film Země nomádů, uplatnila představitelka Wonder Woman opět bílou, ale nyní v přiléhavější kalhotové verzi.

Dlužno dodat, že v tomto outfitu by už klenoucí se bříško klidně skryla a sladkou pravdu by si ještě nějakou dobu udržela jen pro sebe. Krásné Gal Gadot to v modelu skutečně slušelo.

Předávání cen kritiků: Nebezpečný výstřih představitelky Diany, manžel upatlaný od rtěnky i Anderson v Praze

Elegantní komplet z podzimní kolekce návrháře Prabala Gurunga doplňovaly oslnivé náušnice z kolekce vysokého šperkařství Tiffany & Co. Blue Book z osmnáctikarátového žlutého zlata a platiny s diamanty, zelenými beryly a morganity, které patří k drahokamům, jež značka objevila a představila světu v roce 1910.

Jsme zvědaví, jestli pětatřicetiletá Gadot po bílé a diamantech sáhne také na Oscarech. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků