Zpěvák Aaron Carter se stane otcem.

Zpěvák Aaron Carter se stane otcem. Profimedia.cz

Po loňském potratu zavládla radost: Zpěvák a bratr hvězdy Backstreet Boys se stane otcem

Zpěvák Aaron Carter (33) a jeho snoubenka Melanie Martin se pochlubili dokonce dvěma pozitivními těhotenskými testy. Prvním si totiž nebyli jisti, tak raději proceduru zopakovali.

„Takže, děláme si druhý test, protože ten první vyšel takhle,“ ukazuje Aaron ve videu ne úplně jasné dvě čárky. Druhý sice do konečného výsledku ve videu neukáže, ale závěrem jej komentuje slovy, že teď už je to stoprocentní a pár si vzájemně při čekání vyznává lásku. Založit rodinu chtěli už loni, ale bohužel Melanie vlivem stresu v červnu potratila.

Bratr Nicka Cartera (41) z Backstreet Boys má za sebou celou řadu kontroverzních událostí. Ještě před loňským těhotenstvím jeho partnerky ho Melanie napadla a byla i zatčena. Vypadalo to na rozchod, ale nakonec se dali znovu dohromady.

Aaron v minulosti přiznal i vážné psychické problémy a poruchu osobnosti. Má dokonce zákaz přiblížit se k rodině svého slavnějšího bratra. Jeho tehdy těhotné manželce totiž údajně vyhrožoval smrtí. Carter také v minulosti bojoval se závislostí na drogách.

Člen Backstreet Boys dal k soudu psychicky nemocného bratra: Vyhrožoval, že zabije jeho těhotnou manželku!

Nyní se zpěvák chystá na svůj první boxerský zápas v rámci pořadu Celebrity Boxing Tournament, kde se v ringu v červnu postaví proti basketbalistovi Lamaru Odomovi, bývalému manželovi Khloe Kardashian (38). 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků