Předávání cen kritiků proběhlo z domovů slavných

Předávání cen kritiků proběhlo z domovů slavných Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Předávání cen kritiků: Nebezpečný výstřih představitelky Diany, manžel upatlaný od rtěnky i Anderson v Praze

Udílení cen Critics' Choice Awards 2021 letos proběhlo online, jak bude u větších akcí v zahraničí po dobu pandemie koronaviru nejspíš zvykem. Na rozdíl od Zlatých glóbů se po červeném koberci neprošli ani předávající, ti uváděli cenu také z domácího prostředí.

Většina účastníků se samozřejmě i doma oblékla do gala. Našli se ale tací, kteří to nepřeháněli a stačila jim mikina.

Ležérní outfit zvolil Jason Sudeikis, který získal ocenění za nejlepší mužský herecký výkon v seriálu Ted Lasso. Při přebírání ceny poděkoval své bývalé partnerce Olivii Wilde, která nyní tvoří pár s Harrym Stylesem. „Chtěl bych poděkovat svým dětem, Otisovi a Daisy. Zároveň chci poděkovat jejich matce Olivii, která mi tehdy řekla, abych ze svého nápadu vytvořil televizní show. Měla pravdu.“

Nahoře (šou)byznys, dole lockdown: Hvězdy na přenos Zlatých glóbů volily pohodlí tepláků, mikiny a flanelky

Dalším nezapomenutelným momentem večera byl pohled na manžela herečky Catherine O’Hary, který měl obličej upatlaný od její červené rtěnky. O’Hara získala ocenění za nejlepší herecký výkon v komediální sérii, a že má smysl pro humor, předvedla právě na svém manželovi.

Mezi dalšími oceněnými byla například Emma Corrin za ztvárnění Diany v seriálu Koruna či Anya Taylor-Joy za hlavní roli v Dámském gambitu.

V přímém přenosu to tolik nevyniklo, ale model Emmy Corrin byl opravdu nebezpečný.

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků