Tom Felton

Tom Felton Profimedia.cz

Představitel Draca Malfoye do nedávna neviděl první díl Harryho Pottera: Fanouškům prásknul perličky ze zákulisí

Byl snad posledním člověkem na světě, co neviděl Harryho Pottera a Kámen mudrců, a to ve filmu ztvárnil celkem zásadní roli. Tom Felton (33) alias Draco Malfoy zhlédl film až nedávno. Fanoušky k tomu přizval prostřednictvím Instagramu.

A nyní se při dalším sledování filmu v rámci živého vysílání, pro změnu na tiktokovém účtu streamovací sítě Peacock, s fandy podělil o zajímavosti ze zákulisí. Mimo jiné, že sám dělal konkurz na hlavní roli, která nakonec připadla Danielu Radcliffovi. S postavou Draca byl ale spokojený.

Prásknul také, že si s kolegy nemohli ponechat žádné rekvizity, štáb byl prý velmi striktní. Felton ale přiznal, že vyryl své jméno do jedné z lavic.

Rodina s ním prožívala natáčení, hercův otec ho navštívil na place, dědečka pak dokonce obsadili jako komparz. Během famfrpálového zápasu sedí vedle Maggie Smith (profesorka McGonagallová).

Fanoušci spočítali, kolik minut byl v celé potterovské sérii na obrazovce Draco Malfoy: Výsledek jen těžce rozdýchávají

Děda prý neměl s hraním zkušenosti, ani ve filmu být nechtěl, ale když režisér viděl jeho plnovous, bylo vymalováno. A Felton z toho měl snad větší radost než sám děda. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků