Khloé Kardashian

Khloé Kardashian Profimedia.cz

Říkali jí, že je ošklivé káčátko klanu, dnes má do něj daleko: Na snímku nahoře bez je Khloé Kardashian k nepoznání

Dnes by ji jako „tlustou ségrou“ Kardashianek označil málokdo. Prostřední z klanu Khloé (38) šokovala fanoušky snímkem nahoře bez, na kterém je skoro k nepoznání.

Na fotografii má na sobě pouze džíny vlastní značky Good American, kterou také promuje, a poprsí zakrývá rukama. S dlouhými hnědými loknami, jež nedávno vyměnila za tradiční blond hřívu, je k nepoznání.

Na fotce vyniklo také její ploché bříško, Khloé je velkou fitness nadšenkyní. Před několika lety se pustila do cvičení a vypadá snad čím dál tím lépe.

S proměnou těla přišla i změna v obličeji, Khloé často nadávají, že má umělou tvář, televizní hvězda však žádné zákroky nikdy nepřiznala a s internetovými trolly si vždy hravě poradí.

Ti ji často kritizují i za přehnané úpravy fotografií a filtry, díky nimž působí podle nich nepřirozeně. Ani tentokrát se fotky neobešly bez podobných komentářů.

Členka slavného klanu prý žádné plastiky nemá: Neuvěříte, co řekla, že stojí za proměnou jejího nosu!

„Pokaždé, když otevřu Instagram, Khloé vypadá úplně jinak,“ poznamenal jeden z komentujících. „Jak to, že Khloé vypadá jako černoška, Latinoameričanka a Arabka v jednom? Jsem zmatený,“ přisadil další.

V poslední době se hojně spekuluje, že se Khloé zasnoubila s basketbalistou Tristanem Thompsonem. K nevěrnému otci své dcery se vrátila loni a podle všeho plánují druhé dítě. O zasnoubení však zatím nepadlo ani slovo. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků