Chloe Ferry

Chloe Ferry Profimedia.cz

Už se neválí opilá po zemi a je to znát. Silikonka z reality show ukázala sexy postavičku v plavkách

Britská televizní hvězdička Chloe Ferry (26) za poslední roky prošla velkou tělesnou transformací. Před čtyřmi lety patřila účastnice reality show Celebrity Big Brother a Geordie Shore ke známým vymetačkám večírkům, které většinou dělaly velkou ostudu.

Rebelka z televizní obrazovky se často válela po zemi před zraky fotografů a tropila jeden skandál za druhým. Podstoupila také celou řadu úprav. Kromě zvětšení ňader si nechala zvětšit rty, vložit výplně do tváří, upravit nos, a dokonce podstoupila liposukci a brazilský způsob nadzvednutí pozadí.

9 sexy snímků britské hvězdičky, která si napotřetí vybrala k plastice správnou velikost silikonů

Teď už ale Chloe Ferry seká dobrotu. Alkohol téměř nepije, změnila životosprávu, zhubla více než třináct kilo a pravidelně zásobuje fanoušky sexy fotkami v plavkách a prádélku, což udělala i tentokrát.

Chloe vypadá mnohem lépe než dříve, což se projevilo i na jejím vyšším sebevědomí, byť plastiky stále miluje. Nedávno si dokonce opět nechala zmenšit ňadra, protože poté, co zhubla, vypadaly obří balóny na štíhlé postavičce opravdu nehezky.

Každý den mi někdo psal, že jsem hnusná a tlustá, říká britská hvězdička z reality show

Zavřené bary Chloe zjevně svědčí. Zda se po odeznění pandemie koronaviru opět vrátí k nezřízenému životu, ovšem zůstává otázkou. Zatím to vypadá, že je momentálně nadmíru spokojená i bez flašek alkoholu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků