Chodí spolu už několik měsíců.

Chodí spolu už několik měsíců. Foto: archiv M. Šimůnka

Krásná partnerka Mirka Šimůnka promluvila: Věří mu, že už nebere třicet prášků na spaní denně

Díky této ženě se Mirek Šimůnek (44) rozhodl bojovat se závislostí na lécích, dal si život dohromady, začal pracovat jako kurýr rychlého stravování a přestal být nenapravitelným sukničkářem.

Hercova partnerka Alice nám exkluzivně poskytla rozhovor. „Mirka si vážím, mám ho ráda a miluji ho nejenom jako partnera, ale především si ho vážím jako člověka. Má možná tu smůlu, že je nesmírně hodný, bezelstný člověk,“ říká půvabná brunetka z Brna, která je herci nyní velkou oporou.

Nemá problém mu odpustit jeho hříchy. „Možná v životě udělal pár chyb, ale kdo je neděláme. Obdivuji ho za to, jak vše zvládá. Že i teď, v době, kdy divadla nehrají, fyzicky pracuje, rozváží jídlo, do toho točí seriál, a vše zvládá skvěle. Prášky skutečně žádné nebere a dobře ví, že jiná cesta zpět není,“ svěřila se Alice, která pracuje pro kliniku, věnuje se i lektorské, poradenské činnosti a také charitativním projektům, které jsou zaměřeny na dětské pacienty i seniory.

Šimůnek exkluzivně přiznal vztah. Ze závislosti na prášcích ho dostala tahle kráska z Brna

Mirkovi a Alici to podle všeho skvěle klape a úžasně se doplňují. Neschyluje se třeba i k dalšímu kroku, kterým by mohlo být zasnoubení? „Vše má svůj čas a uvidíme. Teď je nám spolu takhle dobře, a co má být, bude,“ dodal Mirek Šimůnek. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků