Lorena Fabiana Colotta

Lorena Fabiana Colotta Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Bývalá učitelka (44) podstoupila už 50 úprav zevnějšku. Je z ní silikonové děvčátko s prsy vážícími 7 kilo

Argentinská modelka Lorena Fabiana Colotta, známá jako Sabrina Sabrok, žije s manželem Alexandrem (35) v americkém Texasu. Blondýna dříve pracovala jako učitelka, ale postupně se zaměřila na úplně jiný obor.

Když jí bylo 25 let, nechala si zvětšit prsa, která nyní váží 7 kilo! A stala se z ní velká milovnice silikonů, která pětkrát ozdobila obálku Playboye. Lorena brzy oslaví 45. narozeniny a za svůj život už podstoupila padesát chirurgických zákroků.

Dívka (22) chce mít největší rty na světě a nedbá na rady lékařů: Teď přišla na řadu prsa

Se svou vizáží je nadmíru spokojená. S téměř o deset let mladším manželem vlastní produkční společnost zaměřenou na filmy pro dospělé a oběma se prý daří. Lorena si ňadra nechala přifouknout, protože nebyla se svým přírodním poprsím spokojena.

„Byla jsem traumatizována z toho, že jsem tak plochá, a tak mi zvětšení ňader dávalo smysl,“ nechala se slyšet milovnice plastik. Prý jí lidé v okolí dokonce říkají, že vypadá o dvacet let mladší než ve skutečnosti.

Lorena pravidelně vystupuje v mexických televizních pořadech a dokonce sedm let moderovala vlastní show. Některé výměny implantátů sice byly náročnější na zotavení, ale i přes nejrůznější rizika to prý stálo zato.

Modelka se živí lechtivými sexy fotkami. Feministky ji obviňují z podbízení perverzákům!

Záliba v plastických operací je snad jediná neřest, kterou Argentinka má. „Nepiji žádný alkohol, nekouřím, neužívám drogy a jím super zdravé jídlo, takže jsem v podstatě zdravá, díky čemuž vypadám svěže - spolu s tím, že mám mladšího manžela, který mě omlazuje,“ vtipkovala.

Negativní ohlasy jí nevadí. „Moje vizáž přitahuje velkou pozornost – pozitivní i negativní. Ale pokud o vás lidé mluví, pak je to jedině dobře, znamená to, že jsem si získala jejich pozornost,“ uzavřela Lorena. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků