Hilaria a Alec Baldwinovi

Hilaria a Alec Baldwinovi Profimedia.cz

Alec Baldwin je posedmé otcem! Půl roku po narození syna přivítali s manželkou šestého společného potomka

Rodina Baldwinových se opět rozrostla. Manželka Aleca Baldwina (64) Hilaria (38) oznámila na sociální síti, že přivítali šestého společného potomka. A to jen půl roku po narození jejich posledního přírůstku, syna Eduarda.

V tuto chvíli nejsou známé detaily ohledně narození nejmladšího nebo nejmladší z klanu, je však jasné, že Hilaria miminko zjevně neodnosila ani neporodila. Mluvčí páru odmítl komentovat, jestli si děťátko adoptovali, nebo jej odnosila náhradní matka. Časopisu People Hilaria pouze potvrdila, že jsou s Alecem nyní rodiči 6 dětí.

Kromě dvou nejmladších mají Carmen (7), Rafaela (5), Leonarda (4) a Romea (2). Alec se stal otcem dokonce posedmé. Má ještě dospělou dceru Ireland.

Po pěti dětech její tělo vypadá, jako by nikdy nerodila: Manželka Aleca Baldwina ho předvedla v prádle

Před narozením šestiměsíčního Eduarda Hilaria dvakrát potratila. Po posledním porodu se Alec také nechal slyšet, že svůj klan nadále rozšiřovat nehodlá. I Hilaria přiznala, že je péče o pět dětí náročná, nejspíš si to ale rozmysleli.

Baldwinovi se pochlubili na sociální síti snímkem Hilarie s dětmi, včetně nejnovějšího přírůstku. Fotku známá jogínka popsala pouze číslicí 7, která naznačuje, že má Alec nyní 7 ratolestí. Už nyní je jasné, že se Baldwinovi v dohledné době rozhodně nudit nebudou.

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků