Michaela Tomešová

Michaela Tomešová Foto: Archiv M. Tomešové

Hvězda Sestřiček nechtěla kvůli přeplněným nemocnicím zabírat místo v sanitce! Riskovala život, je po operaci!

Hvězda seriálu Sestřičky Michaela Tomešová (32) je po operaci slepého střeva. V sobotu ji záchranná služba převezla do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. „Dávám se do normálu, bude to v pořádku. Ale byla to hustá jízda,“ řekla Super.cz Tomešová.

Původně si myslela, že se doma jen přejedla. Bolesti se ale stupňovaly. Přesto si nechtěla volat záchrannou službu a myslela si, že samy odezní. Až její manžel jí přesvědčil, aby přeci jen pomoc přivolala.

Míša Tomešová nenápadně našetřila na rodinnou dovolenou v teple: Takhle jí to sluší v bikinách

Já jsem nikdy nebyla moc bolestínek, a i když mě něco hodně trápí, tak jsem ta poslední, kdo by volal záchranku. Byla jsem doma sama. Přes tři hodiny večer nemohla usnout a bolest se stupňovala, nic nepomáhalo a přišly kolapsovyé omdlévací stavy," svěřila se Tomešová. Ta nechtěla volat pomoc, kvůli aktuální situaci spojené s koronavirem.

Bylo mi blbý si kvůli pitomé bolesti břicha volat rychlou a případně pak zabírat místo v sanitce někomu, kdo to potřebuje víc. Kór teď, když jsou nemocnice přeplněný. Nakonec to byl Romča na telefonu, kdo mě donutil zavolat si záchranku. Akutní zánět slepého střeva v pokročilém stádiu, prozradila Tomešová, která už je ráda, že má po operaci.

Akutní převoz do nemocnice! Hvězda seriálu Sestřičky Tomešová musela na operační sál

Kdybych si ještě chvilku hrála na hrdinku, tak mohlo prasknout a bylo by pozdě. Proto vás moc prosím, nepodceňujte jakoukoliv bolest jen proto, že v této době nechcete třeba otravovat, protože už tak toho mají lékaři dost. Raději stokrát zbytečně než jednou pozdě," dodala herečka a zpěvačka.  

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků