Rosamund Pike

Rosamund Pike Profimedia.cz

Krásné herečce na filmovém plakátě přifoukli prsa: Úplně ztrácíme představu o tom, jak skutečně vypadáme, postěžovala si

Talentovaná Rosamund Pike (42), která aktuálně boduje s thrillerem Jako v bavlnce, promluvila o tom, jak ji tvůrci filmu Johnny English se vrací na promo plakátě přikrášlili trochu víc, než bylo nutné.

„Na plakátě k filmu mi zvětšili prsa. Měla jsem na něm opravdu pozoruhodné poprsí, takové ve skutečnosti nemám,“ uvedla v pořadu Kelly Clarkson.

Pro drama Radioactive jí zase změnili barvu očí. „Pořád mi nějak uniká, proč. Najednou si prostě všimnete, že máte jinou barvu očí nebo masivní prsa. Ale nejspíš nám změnili vzhled mnohokrát a my si toho ani nevšimli. Úplně pak ztrácíme představu o tom, jak skutečně vypadáme,“ podotkla.

Krásná Bond girl žije v Česku. Nikde jsem neviděla tolik opilých jako na vodě v Krumlově, řekla v americké show

Plakát k filmu Johnny English ji tehdy tak pobouřil, že ho nechala odstranit. Stála na něm po boku Rowana Atkinsona v rudých přiléhavých šatech s výstřihem. Tvůrci jej nakonec vyměnili.

Rosamund není jedinou herečkou, která nebyla spokojená se svou podobou na filmovém plakátě. Keira Knightley si v minulosti stěžovala, že jí tvůrci filmu Král Artuš pro změnu udělali prsa povislá. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků