Iva Pazderková a David Gránský

Iva Pazderková a David Gránský Foto: Super.cz/archiv TV Nova

Další jména nové řady Tváře odtajněna: Víme, kdo se vrací do oblíbené show

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se vrací na obrazovky již v březnu. Diváci se tentokrát mohou těšit na nejoblíbenější soutěžící předešlých ročníků. Vedle herce Petra Rychlého (57) a půvabné modelky Jitky Boho (31) se na jevišti objeví další hvězdy z řad minulých.

Třetí potvrzenou soutěžící bude Iva Pazderková (43), která prý nad nabídkou vrátit se do Tváře nějakou dobu přemýšlela. „Řekla jsem si, že je to jedna z nejkrásnějších věcí, jaké jsem dělala. Když jsme tenkrát před pěti lety dělali první sérii, tak myslím, že jsme se toho strašně moc naučili, a to mi přijde prostě geniální. Takže nakonec jsem se rozhodla, že do toho půjdu, že moc chci,“ svěřila se herečka.

„Myslím, že když je deset soutěžících, tak bude o to větší zábava. Řekla bych, že tato osmá řada bude výjimečná v tom, že bude s větším nadhledem, a že se opravdu budeme snažit lidem zpříjemnit tu dobu, ve které se teď nacházíme, a to co nejvíce,“ řekla Pazderková.

Věděli jste, že umí Zuza Belohorcová zpívat? Moderátorka bude hvězdou Tváře

Čtvrtým soutěžícím nové řady je David Gránský (31), kterého nabídka rovněž potěšila. „Jsem moc rád, že jsem do toho šel, zvlášť v této době. Jsem rád, že to přišlo a můžu být v tomto skvělém kolektivu, a že něco tvoříme a můžeme zpívat pro lidi. To mi chybělo,“ prohlásil herec, který se na obrazovce v populární show objeví již za pár týdnů. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků