Dominika Branišová Super.cz

Exkluzivně: První rozhovor s přítelkyní Jágra Dominikou: K práci v klubu se kvůli životu s hokejistou vrátit nechce

Legendární hokejista Jaromír Jágr (51) už je několik měsíců šťastný po boku své nové lásky. Vedle modelky Dominiky Branišové jen září a není se čemu divit. Půvabná brunetka, kterou se sportovec dosud chlubil je na sociálních sítích, nyní poskytla Super.cz svůj vůbec první rozhovor.

Stalo se tak na focení nové kampaně a Dominika, která má s modelingem zkušenosti i v zahraničí, přiznala, že stála před objektivem po dvou letech. „Bylo to pro mě focení po dlouhé době. V posledních dvou letech jsem se modelingu nevěnovala a měla jsem regulérní práci, takže na to nebyl čas. A minulý rok práce ani moc nebylo, takže nebyla příležitost. Ale jsem za to ráda, protože to bylo fajn,“ řekla Super.cz Dominika.

Jágr oslavil 49. narozeniny se svojí krásnou Dominikou. Dárek od přátel? "Doufám, že diamanty," reagovala jeho partnerka

Přítelkyně Jaromíra Jágra od práce před objektivem utekla k práci v hudebním klubu, kde měla také přeskočit osudová jiskra. „V roce 2019 jsem dělala manažerku v jednom pražském klubu, to bylo v noci a přes den jsem dospávala. Na modeling tak nebyl moc čas. A minulý rok toho moc dělat nešlo,“ svěřila se Dominika.

Návrat do klubu neplánuje. A to i kvůli Jaromírovi a partnerskému životu. „Modeling je pro mě ještě jedna z možností, dokud to jde s mým obličejem. Doufám, že ještě pár let to bude možné. A mám v hlavě i své projekty. Do klubu už bych se nevrátila, protože to nejde skloubit s partnerským ani normálním životem,“ řekla Dominika.

Nová partnerka přesvědčila Jágra k běhu. Hokejová legenda teď cítí ohromnou bolest

Modelingu se Branišová věnuje od 17 let, společné focení s hokejovou legendou zatím ale neplánují. „Jarda zrovna focení a natáčení nemá rád, dělá to jenom z nutnosti, takže jsem se ho na to ani neptala,“ dodala závěrem modelka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků