Plánujete rekonstrukci? Úrokové sazby padají na 3,74 % ročně

Kdo by nesnil o nové kuchyni, koupelně či o tom, že dětem přebuduje pokojíček, aby více vyhovoval jejich potřebám? Může se zdát, že doba tomu úplně nepřeje, avšak právě teď je ten nejlepší čas začít plánovat rekonstrukci vašeho domova.
Už se vidíte v nové kuchyni či koupelně? Pusťte se do rekonstrukce ještě letos.

Už se vidíte v nové kuchyni či koupelně? Pusťte se do rekonstrukce ještě letos. Foto: Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Jenže ne všichni mají na úpravy bydlení naspořeno dostatek peněz. S tím vám může pomoct Raiffeisen stavební spořitelna. Ta aktuálně snížila úrokovou sazbu svého úvěru REKOpůjčka. Na rekonstrukce a modernizace si tak u ní lze půjčit s úrokovou sazbou už od 3,74 % ročně.

Rekonstrukce snadno a rychle

S úvěrem REKOpůjčka si můžete půjčit až 1 milión korun bez zajištění a bez nutnosti vlastních úspor. Proces schvalování je velmi rychlý, jen v řádu hodin. Splácení si můžete rozložit až na 18 let a minimalizovat tak výši měsíční splátky. Navíc do 31. března 2021 sjednáte REKOpůjčku bez poplatku za uzavření úvěrové smlouvy.

Pro více informací navštivte www.rsts.cz, zdarma volejte na 800 11 22 11, nebo se obraťte na kteréhokoliv finančního poradce Raiffeisen stavební spořitelny. 


Časová osa článků