Esther Calixte-Bea

Esther Calixte-Bea Profimedia.cz

Žena po letech trápení přijala svou chlupatou hruď: Dnes ji hrdě ukazuje ve výstřihu

Čtyřiadvacetiletá Kanaďanka Esther Calixte-Bea se rozhodla jednou provždy vyhodit holící strojek. Po letech holení a depilace hrudníku, podpaží a nohou se přijala taková, jaká je a cítí se prý velmi sexy. „Už nechci, aby pro mě chloupky byly překážkou,“ říká mladá umělkyně z Montrealu.

Původ svého ochlupení vidí Esther ve svých afrických kořenech: „Ženy z dob mojí prababičky byly velmi ochlupené a bylo to považované za krásné. Neexistuje žádné medicínské vysvětlení, jsem prostě chlupatá,“ říká.

K tomu, aby o svém těle mluvila otevřeně a se spokojeností, vedla trnitá cesta. Calixte-Bea se v minulosti cítila nejistá, měla deprese. „Obsesivně jsem se holila, aby nikdo ve škole neviděl mou hruď,“ svěřila. Odstraňování chloupků voskem navíc bylo „hrozně bolestivé“ a „přinášelo víc utrpení než užitku“. Chloupky odstraňovala také v podpaží a na nohou.

Neholí si chloupky na tváři a netrhá srostlé obočí. Mladá žena (31) je hrdá na svůj ukázkový knír!

Loni v květnu se rozhodla, že dá prostor přirozenosti. Než si zvykla, chvíli to trvalo, už po pár týdnech se ale cítila lépe a dnes říká: „Bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem udělala. Cítím se víc sexy a pohodlně ve své kůži.“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků