Míra Hejda se těší na svou novou roli. Super.cz

Bude chtít být u porodu? Nastávající táta Míra Hejda prozradil, jak se se Zorkou chystají na přírůstek do rodiny

Moderátor Míra Hejda (38) se spolu se svou ženou připravuje na novou životní roli. Zorka Hejdová (31) už je v pokročilém stadiu těhotenství a co nevidět přivede na svět prvního společného potomka. Oba manželé se na nového člena rodiny velmi těší a už se také postupně připravují.

„Je to krásná část našeho života, už se nám to hodně blíží. Zorka říká, že už cítí, že je ta maminka a práce se mění v rodinný život,“ svěřil Super.cz Míra s tím, že si nastávající maminka doma už chystá vše potřebné. „A začalo u ní, jak se říká hnízdění, jsou to takové jiné starosti a je to moc hezký,“ prohlásil Míra Hejda.

Hejdová maká bez omezení i v závěru těhotenství. Kolegové se obávají, že porodí v rádiu

Jako budoucí tatínek se chystá být i u porodu. „Beru to jako svou mužskou povinnosti, takže u porodu rozhodně budu,“ řekl Míra Hejda, se kterým jsme se potkali na natáčení jeho nového pořadu Osobní řidič Míra Hejda. V novém projektu testuje luxusní vozy, a zároveň plní lidem přání.

Kam zamířil po odchodu ze Snídaně? Hejda si užívá luxus aut za miliony

„Mám výhodu, že mám rychlé auto, mohli bychom tam být včas a mohlo by to být v klidu. Což asi nebude. Ale tahle moje naivní představa by v hlavě měla zůstat, aby z toho nebyl strach. Ale myslím, že to vše bude v pohodě,“ dodal moderátor, který se brzy stane tatínkem. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků