Cameron Diaz

Cameron Diaz Profimedia.cz

Od práce na posledním filmu uplynulo 7 let: Cameron Diaz prozradila, proč by se k hraní nevrátila

Je to sedm let, co Cameron Diaz (49) naposledy něco točila. Jejím posledním snímkem byl muzikál Annie a fanoušci herečku samozřejmě postrádají. Cameron se od hraní přesunula k podnikání, má vlastní značku veganského vína Avaline, a především se stala maminkou. Nyní prozradila, proč by se k herectví zatím nevrátila.

„Neumím si představit, že bych jako máma s roční dcerou musela být 14, 16 hodin denně na place. Pryč od svého dítěte. To bych prostě nemohla. Nebyla bych máma, jakou jsem dnes, kdybych měla dítě dřív,“ prozradila v rádiovém rozhovoru Quarantined with Bruce.

Nevyloučila ovšem, že se k hraní ještě někdy vrátí. „Nikdy neříkám nikdy. To prostě nedělám. Takže natočím ještě někdy nějaký film? Nechystám se, ale nevím. Nemám ponětí,“ dodala.

Cameron Diaz (48) popsala, jaké to je stát se poprvé matkou před padesátkou: Z tohohle má největší strach

Cameron a její manžel Benji Madden oznámili narození dcerky Raddix v lednu loňského roku. Doposud se nepodělili o to, jak dcerka přišla na svět, a nesdíleli se světem ani její podobu. Dcerky se ovšem nemohou nabažit.

„Získala si naše srdce, díky ní je rodina kompletní,“ rozněžnila se hvězda Charlieho andílků a doplnila, že se kromě práce na vlastní značce vína věnuje výhradně rodině.

„Avaline je opravdu to jediné, co denně dělám, kromě toho, že jsem máma a manželka. Je to za odměnu. Opravdu mě to naplňuje a prožívám nejhezčí období,“ dodala. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků