Podobají se svým slavným rodičům?

Podobají se svým slavným rodičům? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a Profimedia.cz

Vidíte podobu se slavnými rodiči? Tihle krasavci jsou synové známých tváří českého šoubyznysu

Někteří synové známých českých tváří vyspěli v opravdové krasavce. Mnoho z nich jde po vzoru svých rodičů v uměleckých šlépějích a daří se jim jako hercům, muzikantům, moderátorům či fotografům.

Příkladem je Matyáš Hložek (29), syn zpěváka hitu Holky z naší školky Standy Hložka, který vyrostl nejen do krásy, ale po vzoru otce se mimo jiné věnuje i hudbě.

Syn Petra Rychlého (57) Ondřej se stejně jako táta živí herectvím, naopak jeho starší bratr Matěj zvolil profesní dráhu reportéra a moderátora. Ani jeden nezapře podobu se svým slavným tátou. Stejně tak sympatický Matyáš Čenský, který jako by z oka vypadl pohádkovému princi Janovi Čenskému (61). Matyáš se věnuje fotografování a tvorbě videí.

9 proměn dětí slavných: Podívejte se, jak šel čas s českými celebritami a jejich ratolestmi

Mezi největší krasavce českého showbyznysu bezesporu patří syn Bolka Polívky (73) a Chantal Poullain (66) Vladimír (33), kterého škatulkování od hereckého řemesla neodradilo, a stal se z něj herec a moderátor. Šarm a charisma přenesl na syna Janka herec Jiří Bartoška (75). Prezident karlovarského filmového festivalu je idolem pro mnoho generací a zdá se, že Janek k tomu také nemá daleko. Tvrdí se o něm, že je v Česku jednou z nejžádanějších partií.

Herecké vlohy zdědil po rodičích Josef Trojan (22), který naposledy sklidil úspěch za snímek Šarlatán, kde se dělil o hlavní roli s tátou Ivanem Trojanem (58). Několik filmových i seriálových rolí má na svém kontě syn Veroniky Žilkové (61) Vincent Navrátil. Z blonďatého chlapce dospěl v pohledného mladého muže, který nemá o přízeň slečen nouzi. V minulosti randil s hereckou kolegyní Sabinou Rojkovou, nyní je zamilovaný do krásné blondýnky Anety

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků