Aleš Petráš

Aleš Petráš Foto: TV Nova

Jaké to je mít v náručí o 15 let starší ženu? Kolega promluvil o postelové scéně s Jitkou Schneiderovou

„Je to skvělé, že mám takovou partnerku,“ říká hned úvodem dvaatřicetiletý herec Aleš Petráš na konto své seriálové partnerky. Tu v Anatomii života hraje o patnáct let starší Jitka Schneiderová (48).

Jak Petráš uvedl, když jde o lásku, jejich seriálové postavy, ale ani oni sami ve skutečnosti věkový rozdíl neřeší. Dějovou linku herec navíc vidí i jako inspiraci pro muže, kterým se líbí zralé ženy.

„Třeba může být náš příběh i poselstvím pro mladé muže, kterým se líbí starší ženy. Možná si uvědomí, že z nich nemusejí mít zbytečný respekt a trpět předem obavami, že je odmítnou,“ míní Aleš.

Na natáčení milostných scén s Jitkou Schneiderovou vzpomíná vesele, šlo totiž hned o jejich první obraz. „Natáčení první scény tohoto charakteru bylo legrační. Šlo o první natáčecí den, který začínal hned tímto obrazem. Padla první klapka, my jsme se pozdravili, rovnou jsme se svlékli a šli do postele,“ směje se.

Hned v 1. díle ukáže tělo v rajcovním prádélku: Tahle kočka je novým objevem v seriálu, který nahradí Ordinaci

Situaci velmi pomohlo to, že se Petráš a Schneiderová znají a jsou naladěni na stejnou vlnu humoru. Díky tomu byla nálada na place uvolněnější. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků