Kristen Stewart a Robert Pattinson

Kristen Stewart a Robert Pattinson Profimedia.cz

Tisková konference, na dřeň upřímný rozhovor i prohlášení v tisku: Takhle se slavní omlouvali za nevěru

Když na vás praskne nevěra, máte tři možnosti: zatloukat, dělat mrtvého brouka, anebo se přiznat. Třetí variantu zvolilo i deset slavných níže. Kromě toho, že se k podvádění přiznali, se také veřejně omluvili.

Kevin Hart

Herec Kevin Hart svou ženu Eniko podvedl v době, kdy byla těhotná se synem Kenzem. Přiznal to v roce 2017 během rozhovoru v rádiu. „A doufám, že ve svém srdci najde odpuštění, porozumění, že se to už nebude opakovat, a dovolí mi se z mé ku*evsky obrovské chyby dostat,“ uvedl tehdy.

Ještě předtím na sociální síti zveřejnil video, kde se své rodině omlouval za „hroznou chybu v úsudku“.

Manželka mu odpustila, loni se jim narodilo druhé společné dítě.

Kristen Stewart (32)

Nerozvážnost Kristen Stewart zvěčnili paparazzi fotografové. V roce 2012, v době, kdy chodila s kolegou Robertem Pattinsonem (36), ji vyfotili při líbání s režisérem Rupertem Sandersem. Hvězda Stmívání poté vydala prohlášení, v němž se omluvila všem, které ranila, především Pattinsonovi.

„Hluboce se omlouvám za bolest a zostuzení, které jsem způsobila svým blízkým a všem, kterých se to týká. Má chvilková nerozvážnost ohrozila to nejdůležitější v mém životě, osobu, kterou miluji a jíž si vážím nejvíc, Roba. Miluji ho, miluji, a omlouvám se,“vzkázalal přes magazín People. Vztah nevydržel, v posledních letech dává herečka přednost ženám.

8 hvězdných párů, které se rozešly, ale znovu daly dohromady: Těmto slavným rozchod prospěl

Jay Z

K tomu, že byl nevěrný, se manžel zpěvačky Beyoncé přiznal v rozhovoru pro The New York Times. V něm také uvedl, že jako terapie páru posloužila mj. hudba.

„Začali jsme hudbu vytvářet společně... Bylo to pro oba velmi, velmi nepohodlné, ale... v hurikánu najdete nejlepší místo uprostřed,“ vyprávěl Jay Z otevřeně. „Seděli jsme v oku tohoto hurikánu... nejlepší místo uprostřed bolesti... Seděli jsme tam. A bylo to nepříjemné. A hodně jsme spolu rozmlouvali,“ rozebíral otevřeně své pocity.

„Nejtěžší je vidět bolest, kterou jste způsobil, na něčí tváři. S tou se pak musíte vypořádat sám,“ uzavřel raper toto téma.

Jude Law

V roce 2005 se objevily zprávy, že Jude Law podvedl svou tehdejší snoubenku Siennu Miller s chůvou. Herec později na stránkách magazínu People zveřejnil prohlášení.

„Chci se veřejně omluvit Sienně a našim rodinám za bolest, kterou jsem způsobil. Nemám žádnou omluvu za své jednání, jehož upřímně lituji. A prosím o respektování soukromí v této velmi těžké době.“

7 nejvíc šokujících momentů ze slavné reality show: Klan Kardashianek prožíval s diváky nevěry, porody i změnu pohlaví

Tiger Woods

Skandál s nevěrami slavného golfisty odstartoval koncem roku 2009 titulkou magazínu National Enquirer, v němž se psalo o románku s newyorskou manažerkou klubu. Později vyšly najevo i jiné aféry. Golfista nejdřív zapíral, poté se začal veřejně kát.

V prosinci 2009 oznámil dočasné přerušení kariéry s cílem věnovat se víc rodině. „Jsem si hluboce vědom zklamání a zranění, které moje nevěra způsobila mnoha lidem, hlavně mé ženě a dětem. (...) Možná nebude možné napravit škodu, kterou jsem udělal, ale pokusím se,“ uvedl tehdy na svých stránkách.

V roce 2010 dokonce uspořádal živou tiskovou konferenci, kde se opět omluvil. Manželství s někdejší modelkou Elin se mu ale zachránit nepodařilo.

Lamar Odom

Během manželství s Khloé Kardashian (38) měl basketbalista Lamar Odom několik románků. V roce 2017 v rozhovoru pro US Weekly uvedl, že nevěr lituje. „Pokud bych měl říct, čeho z doby manželství lituji, tak svých četných nevěr s jinými ženami. Kéž bych tehdy svého ču*áka udržel v kalhotách,“ uvedl bez skrupulí. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků