David Beckham s Brooklynem a Romeem na Sun Military Awards.

David Beckham s Brooklynem a Romeem na Sun Military Awards. Profimedia.cz

Co je tohle za elegány? David Beckham vyrazil se syny na akci ve stylových oblecích

21. prosince 2011 1:23

Mít slavné rodiče nemá vždy jen samé výhody. Být pod drobnohledem paparazzi a sledovaný na každém kroku asi rychle dítka znechutí, avšak pak se často ratolesti slavných mohou dostat na významnou společenskou událost, která skutečně stojí za to. Podobnou zkušenost mají i synové Davida Beckhama (43) Brooklyn a Romeo, kteří dělali svému otci doprovod na akci, při níž se v Londýně předávala vojenská ocenění. Beckhamovi se tam mimo jiné mohli projít po červeném koberci s princi Williamem (36) a Harrym (27), nebo krásnou vévodkyní Kate (37).

Nejmladší z bratrů Cruz a malinká Harper zůstaly doma v Los Angeles s maminkou Victorií (44). David se syny přiletěli ráno na letiště Heathrow, aby se zúčastnili výjimečné události s názvem Sun Military Awards, kde byli oceňováni vojáci bojující ve válce v Afghánistánu za svou vlast.

David působil jako pyšný otec, když pózoval na červeném koberci a držel dvanáctiletého Brookyna a devítiletého Romea kolem ramen. Perfektně sladěná a sehraná trojice vzbuzovala u fotografů téměř šílenství a chlapci si museli po chvíli zvyknout na cvakající spouště a blesky fotoaparátů, které jim v jednom kuse ozařovaly obličej.

Mezi dalšími celebritami, které si událost nenechaly ujít, nechyběli Gordon Ramsay s manželkou Tanou, Harry Judd a Dougie Poynter, Peter Andre, Alesha Dixon, ex Spice girls Mel C a Emma Bunton nebo nejčerstvější vítězky X Factoru, skupina Little Mix. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků