David Beckham s Brooklynem a Romeem na Sun Military Awards.

David Beckham s Brooklynem a Romeem na Sun Military Awards. Profimedia.cz

Co je tohle za elegány? David Beckham vyrazil se syny na akci ve stylových oblecích

Mít slavné rodiče nemá vždy jen samé výhody. Být pod drobnohledem paparazzi a sledovaný na každém kroku asi rychle dítka znechutí, avšak pak se často ratolesti slavných mohou dostat na významnou společenskou událost, která skutečně stojí za to. Podobnou zkušenost mají i synové Davida Beckhama (45) Brooklyn a Romeo, kteří dělali svému otci doprovod na akci, při níž se v Londýně předávala vojenská ocenění. Beckhamovi se tam mimo jiné mohli projít po červeném koberci s princi Williamem (38) a Harrym (27), nebo krásnou vévodkyní Kate (39).

Nejmladší z bratrů Cruz a malinká Harper zůstaly doma v Los Angeles s maminkou Victorií (46). David se syny přiletěli ráno na letiště Heathrow, aby se zúčastnili výjimečné události s názvem Sun Military Awards, kde byli oceňováni vojáci bojující ve válce v Afghánistánu za svou vlast.

David působil jako pyšný otec, když pózoval na červeném koberci a držel dvanáctiletého Brookyna a devítiletého Romea kolem ramen. Perfektně sladěná a sehraná trojice vzbuzovala u fotografů téměř šílenství a chlapci si museli po chvíli zvyknout na cvakající spouště a blesky fotoaparátů, které jim v jednom kuse ozařovaly obličej.

Mezi dalšími celebritami, které si událost nenechaly ujít, nechyběli Gordon Ramsay s manželkou Tanou, Harry Judd a Dougie Poynter, Peter Andre, Alesha Dixon, ex Spice girls Mel C a Emma Bunton nebo nejčerstvější vítězky X Factoru, skupina Little Mix. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků