Marek Lambora s přítelkyní Andreou Bezděkovou už lásku netají.

Marek Lambora s přítelkyní Andreou Bezděkovou už lásku netají. Foto: Archiv M. Lambory

První zamilovaná fotka hvězdného páru: Marek Lambora poprvé promluvil o vztahu s krásnou Miss Bezděkovou

Střeží si soukromí a o svých vztazích nikdy nemluvil. Nyní Marek Lambora (28) poprvé kápnul božskou o svém vztahu s jednou z nejkrásnějších Češek Andreou Bezděkovou (28). Chodí spolu skoro rok a oba berou vztah velmi vážně. "Nechtěla jsem se k tomu vyjadřovat, ale v tuhle chvíli nemá cenu zapírat," řekla Super.cz Bezděková poté, co viděla paparazzi fotky z valentýnské procházky s Lamborou.

A nyní se z citů k bývalé královně krásy vyznal i Marek. Oba zklamalo, že nemohli o svém vztahu promluvit jako první, prozradily ho snímky paparazzi fotografů deníku Blesk.

"Soukromí je podle mého jedna z nejdůležitějších věcí, kterou každý máme, a tak si myslím, že je důležité si ho chránit a bedlivě střežit. A tak tomu je i u lásky. Měla by se hýčkat, opětovat, přijímat, ale hlavně chránit," uvedl Lambora.

Potvrzeno! Hvězda Slunečné Marek Lambora chodí s Miss Andreou Bezděkovou. Modelka poprvé promluvila

"Proto jsme si s Andreou chtěli dopřát to malé tajemství v podobě soukromí, abychom se mohli mít pro sebe jen my dva. Pomalu jsme uvažovali o tom, že bychom to světu chtěli sdělit a radovat se veřejně. A tak mě mrzí, že nám privilegium to říci jako první vzal fotograf, který nás dvě hodiny sledoval na procházce," vysvětluje Lambora.

Vztah nakonec potvrdil. "Každopádně bych chtěl říct, že jsme šťastní," dodala hvězda seriálu Slunečná. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků