Při úklidu našla i nemilé překvapení v krabicích s hračkami dvouleté holčičky.

Při úklidu našla i nemilé překvapení v krabicích s hračkami dvouleté holčičky. Foto: Super.cz/TV Nova

„Nejen dezinfekci, ale i deratizaci!“ Ženu z Výměny při úklidu šokuje hmyz a cigareta mezi hračkami

Velmi často se v reality show Výměna manželek řeší téma úklidu. K čistotě domácnosti má každá žena jiný postoj a to, co jedna označuje za uklizenou domácnost, může být pro jinou ženu nedostačující.

To je případ účastnice Báry, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, že je jeho fanynkou a pravidelnou divačkou. Její prvotní nadšení ale moc dlouho nevydrží. Ve své náhradní rodině je nespokojená s úklidem domácnosti. Nezahálí a hned druhý den vstává ve 4 ráno, aby se pustila do generálního úklidu.

„Ty vo*e, to je mazec,“ dala na kameru průchod svým emocím při čištění koupelny.

„Mám to tady vydezinfikovaný, trochu to tu smrdí, ale koupelna je jako nová,“ raduje se později z prvních výsledku. Radost ale vystřídá další zklamání, když mezi dětskými hračkami objeví nedopalek od cigarety a za skříní hmyz.

Žena z Výměny má lednici narvanou k prasknutí. Vyvařování bude pro náhradní rodinu problém

„Co to je za humus? Není to žádná štěnice, ploštice nebo něco takového, že ne? Já se toho teď normálně štítím,“ prohlásí zděšená maminka. Nežádaný host v bytě ji pořádně vyvedl z míry. „Jestli tady ještě najdu něco takového, nebo to najdu na sobě, tak říkám, že tady nebudu. Ono by to tady chtělo nejen dezinfekci, ale i deratizaci,“ nechala se slyšet Bára. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků