Petra Černocká Super.cz

Petra Černocká je hrdá babička a přiznala: Vnučka je teď jediná, kdo v rodině vydělává

Zpěvačka Petra Černocká (72) poslední měsíce místo na jevišti tráví především doma. Koronaviru stále úspěšně odolává, a to i díky tomu, že setkávání s lidmi příliš nevyhledává. Kontakt s lidmi jí ale chybí, nejen s publikem, ale často i s vlastní rodinou, dcerou nebo milovanou vnučkou Coco.

„Zkraje byla doma. Teď už chodí do školy, tak jsme se báli, aby nám domů něco nepřinesla. Takže když přišla, tak mě jen objala v pase. Docela jsme se báli, ale několikrát jsme to překonali. Hlavně něco točila v seriálu, takže ji testovali,“ svěřila se Super.cz zpěvačka, kterou jsme potkali při natáčení online pořadu Jsme s vámi v divadle Studio DVA.

Ve vysokých mrazech a zimě chybí Petře Černocké pohyb: Jsem jako rozpadlá stará bačkora, tvrdí

Legendární Saxana je na svou vnučku náležitě pyšná, a to i proto, že jde v jejích šlépějích. „Dítě je to svižný. Ona hodně dabuje, protože těch malých holek, které zpívají a mluví, asi není tolik. Docela si ji podávají studia, asi kvůli tomu, že dobře zpívá. Takže ta jediná vydělává prachy v rodině, ale oni ji tolik nedají,“ zažertovala Petra Černocká, která doufá, že se brzy vrátí opět k vystupování, které jí už chybí. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků