Tento dům obývala Britney Spears.

Tento dům obývala Britney Spears. Profimedia.cz

V tomhle domě si oholila hlavu a prožila nejtěžší období: Dům, v němž žila Britney Spears, se prodal za pořádný balík

Sídlo v Beverly Hills, v němž Britney Spears (39) pobývala během svého psychicky nejvypjatějšího období, se minulý týden prodal za více než 129 753 000 Kč.

Dům zpěvačka pořídila v roce 2007 za ještě více, ale vydržela v něm pouhé dva roky. V roce 2012 vilu odkoupil Australan Jeff Friedmann, který ji nyní prodal.

K domu patří zahrada s bazénem a vířivkou nebo venkovní krb s grilem či palmový háj. Najdete v něm také kino, masivní šatnu, několik ložnic s koupelnami nebo garáž pro tři auta.

Britney Spears si své příspěvky tvoří sama, nikdo jí nic nepodsouvá, ohradila se proti hejtům zpěvaččina mediální poradkyně

Zpěvaččiny psychické problémy začaly, když jí zemřela teta. Pobyla si den v léčebně, po čemž následovalo proslulé oholení hlavy. Pak se opět odebrala na léčení. Britney přišla o syny, které soud svěřil do péče jejímu exmanželovi Kevinu Federlinovi, a byla prohlášena za nesvéprávnou.

Od té doby je jejím zákonným zástupcem její otec James, s nímž má však komplikovaný vztah. Ten dodnes spravuje také její jmění a opatrovnictví se jen tak lehce vzdát nehodlá, zpěvačka se s ním už delší dobu soudí. Další slyšení u soudu by mělo proběhnout tento týden. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků