Ondřej Veselý Super.cz

Od surového napadení, po kterém trpěl bolestmi a nespavostí, uběhly 4 roky: Jak je na tom Ondřej Veselý dnes?

Ve Vyprávěj hrál Ondřej Veselý (41) záporáka Jardu France, nyní ho diváci mohou pravidelně vídat na obrazovce jako doktora Filipa Hilského v Anatomii života. Přestože je to o poznání kladnější role, žádný svatoušek to není.

„Je to děvkař do slova a do písmene. Má ale obrovský smysl pro spravedlnost a je to perfekcionista, vynikající doktor. Takže se to v něm mlátí. Jak už to tak v životě bývá, nikdo nejsme černobílý,“ prozradil Super.cz Ondřej.

Veselý je otcem synka Ondřeje, který se narodil v roce 2016, další ratolest v plánu zatím nemá. „Vzhledem k tomu, jak jsem vytížený a dojíždím, protože žiju v Budějovicích a pracuju v Praze, tak si myslím, že je to zatím akorát. Neplánujeme větší rodinu. Ondrášek mi úplně stačí, je to boží a super,“ usmívá se herec.

Jitka Schneiderová o natáčení intimních scén v Anatomii: O 15 let mladšího kolegu zkušeně zaučila

Rok 2016 pro něj ale nebyl jen ve znamení pozitivních událostí. V březnu ho před jednou z restaurací v Praze na Palmovce surově napadli hokejoví fanoušci. Ještě v roce 2018 se léčil z následků potyčky. V pořadu 13. komnata prozradil, že ho bolí krční páteř, má problémy se spánkem a občasné bolesti hlavy.

Dnes je už naštěstí zcela v pořádku. „Myslím, že jsem úplně fit, je to za mnou a už na to vůbec nemyslím, jako by se to vůbec nestalo,“ dodal Ondřej Veselý. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků