Koronavirus už prodělala, a tak má na cestách menší obavy. Super.cz

Kateřina Sokolová odletěla do teplých krajin. Cílovou destinací se stal oblíbený exotický ráj Čechů

Cestování patří mezi její oblíbené aktivity. V tomto složitém období má ale Kateřina Sokolová (32), stejně jako všichni ostatní, omezené možnosti. Před první vlnou koronavirové pandemie stihla navštívit Thajsko, ale posledních pár měsíců se v teple neohřála. S ohledem na skutečnost, že koronavirus před několika týdny prodělala, má z cestování menší obavy.

„Jsem velký cestovatel a dlouho jsem to nevydržela. Chystám se na Zanzibar,“ smála se modelka při rozhovoru pro Super.cz ještě před odletem. Zároveň nám nastínila, že se jedná o ostrov, který je díky absenci povinnosti testů jednou z nejoblíbenějších destinací Čechů. „Možností moc není. Ráda bych ale načerpala trošku sluníčka.“

Romantika v exotice: Takhle si užívá miliardář Janeček s těhotnou snoubenkou na Zanzibaru

Sokolová ale nutnosti testování před odletem neunikla. „Vždycky je příjemná varianta, když je testů co nejméně. My ale poletíme přes Dubaj, kde je test povinný. V dnešní době to člověk musí brát jako fakt a počítat s tím, že bez testu nevycestuje,“ vysvětluje kráska. Po návratu čekají Sokolovou pracovní povinnosti, nikoli v modelingu, ale v rámci její práce v aukčním domě. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků