Farrah Abraham

Farrah Abraham Profimedia.cz

Hvězda reality show, která si nechala upravit genitálie, provokovala na pláži. Silikony vystavila v pidi bikinách

Někdejší hvězda televizní reality show Náctileté maminky Farrah Abraham (29) tráví volný čas na pláži v Malibu. Naposledy zde před zraky fotografů provětrala své silikonové vnady. Pro tento účel zvolila úsporné bikiny, protože samozřejmě chtěla, aby její přednosti dostaly patřičný prostor. Ten ostatně dostal i její pevný zadeček.

Farrah to v době koronavirové nemá jednoduché. Televizní show se netočí ve velkém tak jako dříve, a tak se musí sama snažit, aby se na ni nezapomnělo.

Účastnice reality show Náctileté maminky má za sebou další plastiku: Po nosu a ňadrech došlo i na její klín

Maminka dcery Sophie (11) na sebe upozornila v televizní show o teenagerkách, které se musí vypořádat s mateřskými povinnostmi. Objevila se také v reality show Celebrity Big Brother a myslí si o sobě, že má hudební talent.

Farrah Abraham se nebrání ani plastické chirurgii a kromě ňader, pozadí a obličeje si nechala upravit i intimní partie. V této oblasti si nechala už před časem vyhladit kůži.

Televizní hvězda si nevzala pod šaty s rozparkem spodní prádlo: Chirurgicky upravený klín vystavila světu

Ač to vypadá, že Farrah Abraham patří k celebritkám, které vymetají jen bezvýznamné večírky, opak je pravdou. Podařilo se jí totiž dostat i na červený koberec Benátského filmového festivalu. A i tam před lety vzbudila rozruch, když se producírovala bez spodního prádla. Pod rozparkem jí tak bylo vidět, jak se říká: „až do kuchyně.“ 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků