Dominika Gottová

Dominika Gottová Michaela Feuereislová

Dominika Gottová se kvůli výpadku dodávky vakcín obrátila na premiéra Babiše. Tohle mu vzkázala

Jak jsme již informovali, nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) se bojí o svou maminku Antonii Zacpalovou, která v domově důchodců bojuje s koronavirem a dle slov Dominiky Gottové (49) nedostala druhou dávku očkovací vakcíny.

„Štve mě, že dostala jen první dávku vakcíny a tu druhou ne, protože je vakcíny málo a stát s tím má problémy,“ tvrdí Dominika.

O snížení dodávky vakcín informovala média v lednu s tím, že jde pouze o dočasný výpadek a od 15. února by se naopak měly dodávky po celé Evropě zvýšit. Nejstarší dceru zesnulého zpěváka ale dohnal strach o maminku k činům, a rozhodla se napsat otevřený dopis Andreji Babišovi.

Po návštěvě nemocnice a kapačkách už je na tom lépe: Dominika Gottová prozradila, co nyní plánuje

„Vážený pane premiére, píši Vám za všechny, kteří mají starší či nemocné rodiče. Sežeňte pro ně, prosím, dostatek vakcín, ať dostanou obě dávky očkování,“ začala v dopise Gottová.

„Moje maminka dostala v lednu jen jednu, další se včas kvůli výpadku dodávek nedočkala, a nakonec se nakazila covidem-19, se kterým nyní bojuje. Její stav není dobrý a já se modlím, abych po nedávné ztrátě tatínka nepřišla také o ni,“ píše s tím, že myslí na všechny, kteří chtějí ochránit své blízké. „Udělejte prosím se svým týmem maximum, držím Vám palce,“ vyzvala premiéra Gottová. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků